От Стара Загора до Европа – Консултация за Диалога на ЕС

13 юни 2025г. @ 15:00ч Международен младежки център - Стара Загора

📢 НМФ стартира национални консултации „Ние и Европа в диалог“ като част от 11-тия Цикъл на Диалога на ЕС!

 

📍 Следваща спирка: Международен младежки център Стара Загора

📆 13 юни от 15:00 до 18:00ч.

 

🗣️ Търсим ТВОЕТО мнение и предложения, които ще бъдат включени в препоръки за подобряване на младежките политики на национално и европейско ниво.

 

По време на тези консултации ще бъдат обсъдени:

👉 Начините, по които ЕС може да бъде представян по-разбираемо и достъпно за нас младите

👉 Как можем да засилим участието на младите хора в процеса на вземане на решения

👉 Как могат програмите на ЕС като Еразъм+ да бъдат направени по-достъпни и полезни 

 

🙋 Ако си между 15-29г. и живееш в Стара Загора – включи се в консултацията и бъди част от изграждането на по-добро бъдеще за младите хора. Очакваме те!

 

Събитието се осъществява с подкрепата на Международен младежки център Стара Загора.

🖊 Настоящата дейност e част от проекта “We and Europe in Dialogue” в изпълнение на процеса по Диалога на ЕС по въпросите за младежта, осъществяван от Национален младежки форум, който е председател на Национална работна група по Диалога на ЕС по въпросите за младежта към Министерство на младежта и спорта, и с финансовата подкрепа на програма Еразъм+“

Запиши се за събитието